Κινηματογράφοι Θεσσαλονίκης 6/10 - 13/10

 

CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 1  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 4K )
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 11:30)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 17:00, 20:10 Σαβ-Κυρ: 13:30, 17:00, 20:10)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:15)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 2  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 13:10, 15:15, 17:20, 19:20)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:20 Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 18:00, 21:20)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 3  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 17:30 Σαβ-Κυρ: 11:45, 13:45, 15:45, 17:40)
   
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:40)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:50)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 4  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 12:45, 14:45, 18:40)
   
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 16:40)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 18:10)
   
ANNABELLE: CREATION - ANNABELLE 2 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:50)
   
AMERICAN MADE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:00)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 5  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 17:45 Σαβ-Κυρ: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:00)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:10)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 6  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 18:20 Σαβ-Κυρ: 12:10, 14:20, 16:20, 18:20)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:30)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:10)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL SURROUND D.T.S.)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:00, 22:40 Σαβ-Κυρ: 12:20, 15:30, 19:00, 22:40)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 8  (ΘΕΡΙΝΗ DOLBY DIGITAL DTS)
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:10)
   
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 1  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. - 4K)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 15.30, 17.40)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 10  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 14.40, 16.40 ΚΥΡ: και 12.40)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50, 22.00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 11  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. - 4K)
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.10)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.50 ΚΥΡ: και 12.10, 14.30)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.00, 17.00 ΚΥΡ: και 11.00, 13.00)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18.00, 20.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.00 ΚΥΡ: και 12.00, 14.00)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.10)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL D.T.S.)
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΗ ΣΙΚΑΛΗ - REBEL IN THE RYE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 22.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.30)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.20 ΚΥΡ: και 12.20, 14.20)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20, 22.40)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 9  (DOLBY SRD - 4K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 15.20, 17.20 ΚΥΡ: και 11.20, 13.20)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.50)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 1  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18.00)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 23.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.00)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 2  (DOLBY)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.10)
   
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΗ ΣΙΚΑΛΗ - REBEL IN THE RYE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ: 20.30, 22.50)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.00)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.10, 21.10)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.30)
   
ANNABELLE: CREATION - ANNABELLE 2 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30)
   
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.10)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 5  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.50)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 22.00)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 6  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.20)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.00)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10, 22.30)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.20)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20, 22.40)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 1  (D.T.S. Sound)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:40 ΣΑΒ : 14:00, 16:10, 18:40 ΚΥΡ : 12:00, 14:00, 16:10, 18:40)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00, 23:20)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 10  (DIGITAL D.T.S. SOUND GOLD CLASS)
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:45, 23:30)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 2  (DOLBY DIGITAL)
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30)
   
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:00, 17:10)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:40)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
ANNABELLE: CREATION - ANNABELLE 2 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00)
   
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:30, 15:40, 17:50)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL - COSMOTE)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:30, 21:45 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:10, 18:30, 21:45)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL)
BLADE RUNNER 2049 
(DOLBY ATMOS - Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10, 15:20, 17:30)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(DOLBY ATMOS - Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:45)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 6  (MAX SCREEN DIGITAL SOUND D.T.S. - COSMOTE)
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00, 22:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 19:00, 22:00)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL - “?πιστροφή Eurobank”)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30, 23:45)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20 ΣΑΒ : 14:10, 16:20, 18:20 ΚΥΡ : 12:10, 14:10, 16:20, 18:20)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 8  (COSMOTE)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:50 ΣΑΒ : 14:30, 16:40, 18:50 ΚΥΡ : 12:20, 14:30, 16:40, 18:50)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:15, 00:00)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 9  (GOLD CLASS)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30)
   
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20, 20:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:00, 17:20, 20:10)
   
 
 
ΑΠΟΛΛΩΝ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ - TAXI DRIVER 
(Ώρες προβολών: Πέμπτη 20.00)
   
Ο ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΕΪΝ - CITIZEN KANE 
(Ώρες προβολών: Παρασκευή 20.00)
   
ΨΥΧΩ - PSYCHO 
(Ώρες προβολών: Σάββατο 20.00)
   
Ο ΠΡΩΤΑΡΗΣ - THE GRADUATE 
(Ώρες προβολών: Κυριακή 20.00)
   
 
 
ΒΑΚΟΥΡΑ - Αίθουσα 1  ()
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο και Κυριακή 17.00)
   
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΗ ΣΙΚΑΛΗ - REBEL IN THE RYE 
(Ώρες προβολών: 19.00)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: 21.00, Δευτέρα και Τετάρτη καμία προβολή)
   
 
 
ΒΑΚΟΥΡΑ - Αίθουσα 2  ()
ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ - SOLE A CATINELLE 
(Ώρες προβολών: 18.30 - 20.15)
   
7 ΦΟΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΑ - WOMAN TIMES SEVEN 
(Ώρες προβολών: 22.00)
   
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΥ
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 11.30, 16.00)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 (3D) 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Παρασκευή - Κυριακή 19.45)
   
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: Παρασκευή – Κυριακή 18.00)
   
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ - VICTORIA AND ABDUL 
(Ώρες προβολών: Παρασκευή - Κυριακή 21.30)
   
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΣΥΚΕΩΝ  (
)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο 16.30 - Κυριακή 11.30)
   
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 16.30)
   
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: Σάββατο - Κυριακή 18.30)
   
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ - VICTORIA AND ABDUL 
(Ώρες προβολών: Σάββατο - Κυριακή 21.00)
   
 
 
ΕΛΛΗΝΙΣ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
ΑΒΕΒΑΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ - INCERTA GLORIA 
(Ώρες προβολών: 20.00)
   
Η ΟΡΓΗ ΕΝΟΣ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ - TARDE PARA LA IRA 
(Ώρες προβολών: 22.10)
   
 
 
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ  ()
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: 16.30, Σάββατο καμία προβολή)
   
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ - VICTORIA AND ABDUL 
(Ώρες προβολών: 18.15, Σάββατο καμία προβολή)
   
Η ΛΙΑΚΑΔΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ - UN BEAU SOLEIL INTERIEUR 
(Ώρες προβολών: 20.30)
   
ΟΜΙΧΛΗ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ - FOG IN AUGUST 
(Ώρες προβολών: 22.10)
   
 
 
ΝΑΤΑΛΙ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: 20.30)
   
 
 
ΦΑΡΓΚΑΝΗ  (DOLBY STEREO S.R.)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: 17.30)
   
Η ΛΙΑΚΑΔΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ - UN BEAU SOLEIL INTERIEUR 
(Ώρες προβολών: 19.15 - 21.00)
   
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ - MOKA 
(Ώρες προβολών: 22.40)

 

Τελευταία τροποποίηση στις 07 Οκτ 2017
Tο etsimag.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.