ΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΙ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 1  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 4K )
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM (3D) 
(Ώρες προβολών: Σαβ-Κυρ: 15:50)
   
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 18:00, 20:15, 22:30 Σαβ-Κυρ: 13:00, 18:00, 20:15, 22:30)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 2  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 18:30 Σαβ-Κυρ: 12:00, 14:00, 16:40, 18:30)
   
ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:30, 23:00)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 3  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 17:00, 18:50 Σαβ-Κυρ: 12:45, 14:50, 17:00, 18:50)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:45, 23:15)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 4  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 (3D) 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 15:20)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 17:20 Σαβ-Κυρ: 11:30, 13:20, 17:20, 19:20)
   
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM (3D) 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 19:20)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:40)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 5  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 11:45)
   
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 13:40)
   
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 16:30)
   
Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 18:40)
   
ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:15)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:30)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 6  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 12:15)
   
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 17:40 Σαβ-Κυρ: 15:40, 17:40)
   
ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:40)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προοβλών: Πεμ-Τετ: 22:15)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL SURROUND D.T.S.)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 18:10 Σαβ-Κυρ: 12:30, 14:20, 16:10, 18:10)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:00)
   
ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:45)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 1  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. - 4K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.10 ΚΥΡ: και 12.10, 14.10)
   
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20, 22.50 ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: και 18.00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 10  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30, 19.30 ΚΥΡ: και 13.30, 15.30)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: και 19.00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 11  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. - 4K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18.00)
   
ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.30, 18.30 ΚΥΡ: και 12.30, 14.30)
   
ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30, 23.00 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: και 17.50)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.40 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.40 ΚΥΡ: και 12.40, 14.40)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 15.00, 17.00 ΚΥΡ: και 13.00)
   
Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10)
   
Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ - BATTLE OF THE SEXES 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL D.T.S.)
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.40 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.40 ΚΥΡ: και 13.40)
   
ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40, 22.20)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.20 ΚΥΡ: και 12.50)
   
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM (3D) 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.10)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 9  (DOLBY SRD - 4K)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.00 ΚΥΡ: και 12.00, 14.00)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 1  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.10)
   
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM (3D) 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18.10)
   
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.40, 23.00)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 2  (DOLBY)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.40)
   
Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ - BATTLE OF THE SEXES 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50)
   
ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD'S STATUS 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20, 23.30)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.30)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30, 23.20)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.20)
   
ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20, 23.10)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 5  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.10)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 22.40)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 6  (DOLBY DIGITAL)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.00)
   
ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.50)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL)
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30)
   
ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.00)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 1  (D.T.S. Sound)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:45)
   
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:20, 15:30)
   
ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00, 23:30)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 10  (DIGITAL D.T.S. SOUND GOLD CLASS)
ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:50)
   
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 2  (DOLBY DIGITAL)
ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ - THE BOSS BABY 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:15, 17:20)
   
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:15)
   
ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:40, 22:50)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00, 22:15)
   
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:00, 17:00)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL - COSMOTE)
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:45, 21:20, 23:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 18:45, 21:20, 23:50)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:30, 15:30, 17:30)
   
ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00, 22:30)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 6  (MAX SCREEN DIGITAL SOUND D.T.S. - COSMOTE)
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTROM 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:10, 21:40, 00:15 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 16:40, 19:10, 21:40, 00:15)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL - “?πιστροφή Eurobank”)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:30 ΣΑΒ : 14:30, 16:30, 18:30 ΚΥΡ : 12:30, 14:30, 16:30, 18:30)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30, 23:15)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 8  (COSMOTE)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:10 ΣΑΒ : 14:00, 16:10, 18:10 ΚΥΡ : 12:00, 14:00, 16:10, 18:10)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10, 22:40)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 9  (GOLD CLASS)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:30)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:00, 20:00)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:15)
   
 
 
ΒΑΚΟΥΡΑ - Αίθουσα 1  ()
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: 18.00 - 21.15, Δευτέρα και Τετάρτη 18.00)
   
 
 
ΒΑΚΟΥΡΑ - Αίθουσα 2  ()
Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE 
(Ώρες προβολών: 18.00 - 20.15)
   
Η ΛΕΠΙΔΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΤΟΥ - BLADE OF THE IMMORTAL 
(Ώρες προβολών: 22.30)
   
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΥ
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο 16.00 - Κυριακή 11.30)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 16.00)
   
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 16.00)
   
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο - Κυριακή 19.45)
   
Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE 
(Ώρες προβολών: Σάββατο - Κυριακή 21.30)
   
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΣΥΚΕΩΝ  (
)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών: Σάββατο 16.30 - Κυριακή 11.30)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 16.30)
   
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών: Παρασκευή – Κυριακή 18.30)
   
Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE 
(Ώρες προβολών: Παρασκευή – Κυριακή 21.00)
   
 
 
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ  ()
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: 16.30, Σάββατο καμία προβολή)
   
Η ΛΙΑΚΑΔΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ - UN BEAU SOLEIL INTERIEUR 
(Ώρες προβολών: 18.15, Παρασκευή και Σάββατο καμία προβολή)
   
Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE 
(Ώρες προβολών: 20.00, Παρασκευή 18.30, Σάββατο καμία προβολή)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: 22.20, Παρασκευή και Σάββατο 23.45)
   
 
 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ  (DOLBY STEREO)
Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ ΒΙΝΣΕΝΤ - LOVING VINCENT 
(Ώρες προβολών: Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 18.30 - 20.30 - 22.30)
   
 
 
ΦΑΡΓΚΑΝΗ  (DOLBY STEREO S.R.)
Η ΛΙΑΚΑΔΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ - UN BEAU SOLEIL INTERIEUR 
(Ώρες προβολών: 17.30)
   
ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! 
(Ώρες προβολών: 19.10 - 21.15)
   
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN 
(Ώρες προβολών: 23.15)

 

Τελευταία τροποποίηση στις 20 Οκτ 2017
Tο etsimag.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.