Δαμάσκος Θεόφιλος

Δαμάσκος Θεόφιλος

Ηλίας Βρεττός, Νικηφόρος, Courtney Parker, Ελισάβετ Σπανού στο Barbarella Live Party.

Πρεμιέρα την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2017 στις 23.00.


Κάθε Παρασκευή και Σάββατο.


Barbarella Live Party. Βασ. Ηρακλείου 43, Θεσσαλονίκη
Κρατήσεις 2310 227444

Στην Ελλάδα της κρίσης, των επανειλημμένων και ασταμάτητων μνημονίων, της κατάρρευσης των μικρομεσαίων επιχειρήσεων, της μερικής και ανασφάλιστης απασχόλησης, των "υποκατώτατων" μισθών, των ανύπαρκτων συντάξεων, της προσφυγιάς εκείνων που φεύγουν για μια καλύτερη τύχη και εκείνων που έρχονται και εγκλωβίζονται, της πολιτικής απάτης, σ' αυτή την Ελλάδα, που ο πολιτισμός ως ο μεγαλύτερος εχθρός τους χτυπιέται σκόπιμα και ανελέητα από τους βαρβάρους, ταυτόχρονα παλεύει ακόμα να σταθεί στα πόδια του.
Απέναντι στην αριθμοποίηση των Ελλήνων, ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου αντιπαραθέτει μια μουσική παράσταση-αφιέρωμα στους ποιητές μας και στους συνθέτες μας, πλαισιωμένος από δύο πιάνα και ένα βιολί, έτσι ώστε να μπορέσει να προσεγγίσει ανενόχλητος τις «φωνές των ποιητών» στο Club του Μύλου για 4 παραστάσεις, Παρασκευή 6 & 13 Οκτωβρίου, Σάββατο 7 & 14 Οκτωβρίου.

 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
«Οι φωνές των ποιητών»
Μαζί του οι:
Πιάνο: Ανδρέας Αποστόλου, Γιώργος Θεοδωρόπουλος
Βιολί – τραγούδι: Μαίρη Μπρόζη
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 & 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 & 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΜΥΛΟΣ CLUB
Ώρα προσέλευσης: 21:30

ΤΙΜΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ:
Προπώληση:10 ευρώ
Ταμείο: 13 ευρώ

Τιμές ποτών:
Στο μπαρ 5 ευρώ μπύρα/ 8 ευρώ ποτό
Στο τραπέζι (εξώστης, πλατεία πίσω) 10 ευρώ ελάχιστη κατανάλωση το πρώτο ποτό
Στο τραπέζι (πλατεία μπρωστά) 16 ευρώ ελάχιστη κατανάλωση το δύο ποτά ή 80 ευρώ φιάλη αλκόολ ως 5 άτομα ή 30 ευρώφιάλη κρασί στα 2 άτομα.
Κρατήσεις:
Αποστολή στο inbox της σελίδας Mylos Club Thessaloniki με το όνομα σας, τηλέφωνο και αριθμό ατόμων
Τηλεφωνικά στο 6949950530

ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ:
ΣΑΡΩΘΡΟΝ (Λαδάδικα, Κατούνη 17 - 2310.538282)
ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΟ (Πλατεία Ναυαρίνου 14 - 2310.278515)
ΔΙΩΡΟΦΟΝ (Kαλαμαριά, Κερασούντος 81 - 2310.453998)

Διοργάνωση/Παραγωγή: Stray Music, kazandB live concerts

 

CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 1  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 4K )
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 11:30)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 17:00, 20:10 Σαβ-Κυρ: 13:30, 17:00, 20:10)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:15)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 2  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 13:10, 15:15, 17:20, 19:20)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:20 Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 18:00, 21:20)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 3  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 17:30 Σαβ-Κυρ: 11:45, 13:45, 15:45, 17:40)
   
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:40)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:50)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 4  (REAL D 3D - DOLBY DIGITAL - 2K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 12:45, 14:45, 18:40)
   
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 16:40)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 18:10)
   
ANNABELLE: CREATION - ANNABELLE 2 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:50)
   
AMERICAN MADE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:00)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 5  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 17:45 Σαβ-Κυρ: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:00)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:10)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 6  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 18:20 Σαβ-Κυρ: 12:10, 14:20, 16:20, 18:20)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:30)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:10)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL SURROUND D.T.S.)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:00, 22:40 Σαβ-Κυρ: 12:20, 15:30, 19:00, 22:40)
   
 
 
CINEPLEXX ONE SALONICA - Αίθουσα 8  (ΘΕΡΙΝΗ DOLBY DIGITAL DTS)
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:10)
   
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 1  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. - 4K)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 15.30, 17.40)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 10  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 14.40, 16.40 ΚΥΡ: και 12.40)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50, 22.00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 11  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. - 4K)
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.10)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.50 ΚΥΡ: και 12.10, 14.30)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.00, 17.00 ΚΥΡ: και 11.00, 13.00)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18.00, 20.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.00 ΚΥΡ: και 12.00, 14.00)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.10)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL D.T.S.)
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΗ ΣΙΚΑΛΗ - REBEL IN THE RYE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 22.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.30)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL D.T.S. - 4K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.20 ΚΥΡ: και 12.20, 14.20)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20, 22.40)
   
 
 
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Αίθουσα 9  (DOLBY SRD - 4K)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 15.20, 17.20 ΚΥΡ: και 11.20, 13.20)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.50)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 1  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18.00)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 23.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.00)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 2  (DOLBY)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.10)
   
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΗ ΣΙΚΑΛΗ - REBEL IN THE RYE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ: 20.30, 22.50)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT  
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.00)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.10, 21.10)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.30)
   
ANNABELLE: CREATION - ANNABELLE 2 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30)
   
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.10)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 5  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.50)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 22.00)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 6  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.20)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.00)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10, 22.30)
   
 
 
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ - Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.20)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20, 22.40)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 1  (D.T.S. Sound)
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:40 ΣΑΒ : 14:00, 16:10, 18:40 ΚΥΡ : 12:00, 14:00, 16:10, 18:40)
   
ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ - RENEGADES 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00, 23:20)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 10  (DIGITAL D.T.S. SOUND GOLD CLASS)
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:45, 23:30)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 2  (DOLBY DIGITAL)
AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30)
   
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:00, 17:10)
   
KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:40)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
ANNABELLE: CREATION - ANNABELLE 2 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00)
   
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:30, 15:40, 17:50)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL - COSMOTE)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:30, 21:45 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:10, 18:30, 21:45)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL)
BLADE RUNNER 2049 
(DOLBY ATMOS - Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10, 15:20, 17:30)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(DOLBY ATMOS - Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:45)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 6  (MAX SCREEN DIGITAL SOUND D.T.S. - COSMOTE)
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00, 22:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 19:00, 22:00)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL - “?πιστροφή Eurobank”)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30, 23:45)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20 ΣΑΒ : 14:10, 16:20, 18:20 ΚΥΡ : 12:10, 14:10, 16:20, 18:20)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 8  (COSMOTE)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:50 ΣΑΒ : 14:30, 16:40, 18:50 ΚΥΡ : 12:20, 14:30, 16:40, 18:50)
   
ΤΟ ΑΥΤΟ - IT 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:15, 00:00)
   
 
 
VILLAGE CENTER - Mediterranean Cosmos - Αίθουσα 9  (GOLD CLASS)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30)
   
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20, 20:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:00, 17:20, 20:10)
   
 
 
ΑΠΟΛΛΩΝ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ - TAXI DRIVER 
(Ώρες προβολών: Πέμπτη 20.00)
   
Ο ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΕΪΝ - CITIZEN KANE 
(Ώρες προβολών: Παρασκευή 20.00)
   
ΨΥΧΩ - PSYCHO 
(Ώρες προβολών: Σάββατο 20.00)
   
Ο ΠΡΩΤΑΡΗΣ - THE GRADUATE 
(Ώρες προβολών: Κυριακή 20.00)
   
 
 
ΒΑΚΟΥΡΑ - Αίθουσα 1  ()
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο και Κυριακή 17.00)
   
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΗ ΣΙΚΑΛΗ - REBEL IN THE RYE 
(Ώρες προβολών: 19.00)
   
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: 21.00, Δευτέρα και Τετάρτη καμία προβολή)
   
 
 
ΒΑΚΟΥΡΑ - Αίθουσα 2  ()
ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ - SOLE A CATINELLE 
(Ώρες προβολών: 18.30 - 20.15)
   
7 ΦΟΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΑ - WOMAN TIMES SEVEN 
(Ώρες προβολών: 22.00)
   
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΥ
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 11.30, 16.00)
   
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 (3D) 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Παρασκευή - Κυριακή 19.45)
   
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: Παρασκευή – Κυριακή 18.00)
   
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ - VICTORIA AND ABDUL 
(Ώρες προβολών: Παρασκευή - Κυριακή 21.30)
   
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΣΥΚΕΩΝ  (
)
DESPICABLE ME 3 - ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο 16.30 - Κυριακή 11.30)
   
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 16.30)
   
EMOJI, Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE 
(Ώρες προβολών: Σάββατο - Κυριακή 18.30)
   
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ - VICTORIA AND ABDUL 
(Ώρες προβολών: Σάββατο - Κυριακή 21.00)
   
 
 
ΕΛΛΗΝΙΣ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
ΑΒΕΒΑΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ - INCERTA GLORIA 
(Ώρες προβολών: 20.00)
   
Η ΟΡΓΗ ΕΝΟΣ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ - TARDE PARA LA IRA 
(Ώρες προβολών: 22.10)
   
 
 
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ  ()
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: 16.30, Σάββατο καμία προβολή)
   
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ - VICTORIA AND ABDUL 
(Ώρες προβολών: 18.15, Σάββατο καμία προβολή)
   
Η ΛΙΑΚΑΔΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ - UN BEAU SOLEIL INTERIEUR 
(Ώρες προβολών: 20.30)
   
ΟΜΙΧΛΗ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ - FOG IN AUGUST 
(Ώρες προβολών: 22.10)
   
 
 
ΝΑΤΑΛΙ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
BLADE RUNNER 2049 
(Ώρες προβολών: 20.30)
   
 
 
ΦΑΡΓΚΑΝΗ  (DOLBY STEREO S.R.)
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: 17.30)
   
Η ΛΙΑΚΑΔΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ - UN BEAU SOLEIL INTERIEUR 
(Ώρες προβολών: 19.15 - 21.00)
   
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ - MOKA 
(Ώρες προβολών: 22.40)

 

          Ο Ρόμπερτ Λάνγκτον, καθηγητής συμβολολογίας στο Χάρβαρντ, επισκέπτεται το μουσείο Γκούγκενχαϊμ για να παραστεί σε μια σημαντική ανακοίνωση για μια ανακάλυψη που «πρόκειται να αλλάξει για πάντα το πρόσωπο της επιστήμης». Ο οικοδεσπότης είναι ο Έντμοντ Κιρς, ένας σαραντάρης δισεκατομμυριούχος μελλοντιστής, με καταπληκτικές υψηλής τεχνολογίας εφευρέσεις και προκλητικές προβλέψεις που τον έχουν κάνει παγκοσμίως διάσημο. Ο Κιρς, που ήταν ένας από τους πρώτους μαθητές του Λάνγκτον στο Χάρβαρντ πριν από είκοσι χρόνια, πρόκειται να αποκαλύψει ένα εκπληκτικό επίτευγμα, που θα δώσει απαντήσεις σε δύο από τα πιο βασικά ερωτήματα σχετικά με την ανθρώπινη ύπαρξη. Όμως η βραδιά σύντομα εξελίσσεται στο απόλυτο χάος, η ανακάλυψη του Κιρς κινδυνεύει να χαθεί για πάντα και ο Λάνγκτον αναγκάζεται να δραπετεύσει από το Μπιλμπάο, έχοντας μαζί του την Άμπρα Βιδάλ, την όμορφη διευθύντρια του μουσείου, και να καταφύγουν στη Βαρκελώνη σε μια προσπάθεια να εντοπίσουν τον κρυφό κωδικό πρόσβασης που θα ξεκλειδώσει το μυστικό του Κιρς. 

          Μέσα από τους σκοτεινούς διαδρόμους της κρυμμένης ιστορίας και της θρησκείας, ακολουθώντας ίχνη της σύγχρονης τέχνης και αινιγματικά σύμβολα, ο Λάνγκτον και η Βιδάλ πρέπει να ξεφύγουν από έναν βασανισμένο εχθρό, η δύναμη του οποίου φαίνεται να προέρχεται από τα ίδιο τα Βασιλικά Ανάκτορα της Ισπανίας και που δε θα σταματήσει μπροστά σε τίποτα προκειμένου να κάνει τον Κιρς να σιωπήσει. 

          Και λίγα λόγια για το συγγραφέα του βιβλίου: 

DAN BROWN

Ο ΝΤΑΝ ΜΠΡΑΟΥΝ, ένας από τους πλέον πολυδιαβασμένους συγγραφείς παγκοσμίως, γεννήθηκε το 1964 στο Νιου Χάμσαϊρ των ΗΠΑ. Εκτός από τον περίφημο ΚΩΔΙΚΑ DA VINCI, έχει γράψει άλλα τρία μυθιστορήματα, ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΣΥΜΒΟΛΟ, ΑΓΓΕΛΟΙ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ και INFERNO, στα οποία κεντρικός πρωταγωνιστής είναι ο καθηγητής του Χάρβαρντ, Ρόμπερτ Λάνγκντον. Επίσης έχει γράψει τα θρίλερ ΑΡΚΤΙΚΗ ΠΑΓΙΔΑ και ΨΗΦΙΑΚΟ ΟΧΥΡΟ. Τα βιβλία του έχουν μεταφραστεί σε 52 γλώσσες και έχουν πουλήσει περισσότερα από 200 εκατομμύρια αντίτυπα. Σήμερα, ο Νταν Μπράουν ζει στη Νέα Αγγλία με τη σύζυγό του.