Η δράση των ποδοσφαιρικών ομάδων του Δήμου Χαλκηδόνας 23 & 24/9/2017

Α1  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

(3η αγωνιστική)

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

2

1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

1

2

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

0

1

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

0

0

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

2

1

ΠΟΣΕΙΔ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

1

2

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

0

3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

2

1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες

βαθμοί

ποινές

γκολ

N/I/H

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 

9

0

11-5

3-0-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 

9

0

6-0

3-0-0

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 

9

0

6-2

3-0-0

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 

7

0

3-0

2-1-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 

4

0

6-3

1-1-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 

4

0

2-3

1-1-1

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 

4

0

5-6

1-1-1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 

3

0

4-4

1-0-2

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 

3

0

5-6

1-0-2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 

3

0

3-4

1-0-2

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 

3

0

3-6

1-0-2

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 

3

0

2-7

1-0-2

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 

2

0

2-3

0-2-1

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 

2

-2

2-4

1-1-1

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 

1

0

4-6

0-1-2

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 

0

0

1-6

0-0-3

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(2η αγωνιστική)

 

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

1

2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

0

1

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

1

3

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

3

0

ΑΝΑΓΕΝ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

1

1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2

1

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΥΜ - ΜΑΛΓΑΡΩΝ

3

2

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

 

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες

βαθμοί

γκολ

N/I/H

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 

6

5-2

2-0-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 

6

4-2

2-0-0

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

6

3-1

2-0-0

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 

4

3-0

1-1-0

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

4

1-0

1-1-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 

4

3-2

1-1-0

ΙΩΝΙΚΟΣ 

3

6-5

1-0-1

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 

3

4-4

1-0-1

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 

3

4-4

1-0-1

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 

1

2-3

0-1-1

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 

0

1-3

0-0-2

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 

0

4-6

0-0-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 

0

0-4

0-0-2

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 

0

3-7

0-0-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

 

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

2

3

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

2

1

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

1

2

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

0

3

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔ.

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

2

2

ΘΡ.  ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

2

1

ΟΛ. ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΟΡΦ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

1

4

ΑΓΡ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔ.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες

βαθμοί

ποινές

γκολ

N/I/H

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔ. 

3

0

3-0

1-0-0

ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔ. 

3

0

4-1

1-0-0

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  

3

0

2-1

1-0-0

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 

3

0

2-1

1-0-0

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 

1

-2

3-2

0-0-0

ΜΑΚ.  ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 

3

0

2-1

2-0-0

ΘΡ.  ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 

1

0

2-2

0-1-0

Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ 

1

0

2-2

0-1-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 

0

0

1-2

0-0-1

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 

0

0

2-3

0-0-1

ΟΛ.  ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 

0

0

1-2

0-0-1

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 

0

0

1-2

0-0-1

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 

0

0

0-3

0-0-1

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 

0

0

1-4

0-0-1

 

Τελευταία τροποποίηση στις 25 Σεπ 2017
Tο etsimag.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.